רוצה להעלות מדרגה בניהול העסק ? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם ! 052-3529455

שם

דוא"ל

טלפון

בעברית

כל שינוי ניכר מתחיל קודם כל באתגר

מאז הקמתה, ממציאה חברת אתגר סופט דרכים שונות וחדשניות לייעל את ניהול העסק, כאלו שיספקו פתרון טוב וגמיש ברמה הארגונית. כחלק מתהליך העבודה הייחודי שלנו, אנו מאמינים שעל מנת להגיע לפתרונות מתקדמים יש לחשוב מחוץ לקופסה, להעז, להיות שונים וכמובן שלא פעם צריך לשלב גם מעט פלפל והרבה תחכום בכל תהליך.

אנו מזמינים אתכם ליהנות מהתוצרת המשובחת שלנו: אתגרית – תוכנה חריפה במיוחד לניהול עסק – שהנה שונה מכל מה שהכרתם עד היום. בעזרת אתגרית, תוכלו לנהל את העסק ביעילות, לנהל את המלאי בקלות ובנוחות ולשעוט כל הדרך להצלחה, כאשר אנו מלווים אתכם בכל אחד משלבי הגדילה והצמיחה.

קרא עוד ..

מגוון רחב של מודולים באתגר סופט

נהול-מלאי---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

ניהול מלאי

ניהול מלאי 

נהול-מלאי---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

לניהול מלא , ושליטה על המלאי, העלויות והסחורה, זה הזמן להתקדם לתוכנה חכמה. בעזרת אתגרית, אין צורך לעקוב עוד אחר המלאי והסחורה באופן ידני, כדי לקבל את התמונה המלאה. אתגרית היא תוכנה לניהול מלאי ברמה גבוהה. בעזרתה ניתן לקבל מידע על רכישות, פריטים במלאי, ספקים, מחירים ומועדי אספקה. ניתן לנהל את המלאי בצורה יעילה, לקבל התראות על חסרים, לנהל רשימת פריטים ולאף לצרף תמונה לכל פריט ופריט. בעזרת תוכנה לניהול מלאי מתקדמת באפשרותך לקבל את התמונה הרחבה, לספור ולעדכן את המלאי דרך מסך, התראות מלאי מינימום – ומלא ללא דרישה . לקלוט רכש חדש ישירות למלאי הקיים, עבודה עם ברקודים , ללא הקלדת מספרים קטלוגים . ופשוט, לייעל את שיטת העבודה באופן מושלם.

הורדreadMoreButton

ניהול-פרויקטים---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

ניהול פרויקטים

ניהול פרויקטים

ניהול-פרויקטים---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

אנו מציעים לך פתרון לניהול איכותי ויעיל של העסק שלך – תמחור ותקצוב פעילויות ופרויקטים על ידי תוכנת אתגרית – הדרך שלך להצלחה! בעזרת התוכנה ניתן לנהל את העסק באופן מלא, החל מהנהלת חשבונות, דרך ניהול פרויקטים ועד לניהול מחסנים. ניתן למדוד את התקדמותו של כל פרויקט ולעקוב אחר שעות העבודה של העובדים השונים. כמו כן, יותר אין צורך לעבוד באופן ידני ומסורבל, אפשר לרשום חומרים והוצאות לפרויקטים באופן פשוט, נוח וקל. לשלב את כל מערכות העסק לכדי יחידה אחת, אשר נמצאת באופן מתמיד תחת ניתוח, בקרה ומעקב.

הורדreadMoreButton

 

עבודה-בענן----אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

אפשרות עבודה בענן

אתגרית  בעבודה בענן

עבודה-בענן----אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק--קטן

עזבת את המשרד ונותרה לך עוד משימה אחת שלא הגיעה לסיומה? אתגרית תוכנה לניהול עסק , מאפשרת עבודה בענן ,ניתן לנהל את העסק בכל מקום ,ובכל זמן , ללא הצורך ברכישת תשתית , ושרתים יקרים . אפשרות עבודה ומכל מחשב שלחני , מחשב נייד , וטבלט בשנים האחרונות עסקים רבים כבר זיהו את היתרונות, ולכן רבים עוברים לעבוד בענן ומתחילים ליהנות. בעבודה בענן אין צורך לדאוג לתחזוקה שוטפת של המחשוב, ניתן לגבות את כל מקורות המידע של החברה או הארגון, לזכות להגנה וגיבוי בכל רגע נתון, לשלוט על כל היישומים בזמן אמת מבלי לחשוש, תמיכה במשתמשים אתגרית בצורה מהירה וקלה . שליטה ועל ההרשאות כניסה לתוכנה , והכל בעלות קבועה וידועה מראש. הורדreadMoreButton

ניהול--קשרי-לקוחות---תוכנה-לניהול--עסק

ניהול קשרי לקוחות

ניהול לידים וקשרי לקוחות

ניהול--קשרי-לקוחות---תוכנה-לניהול--עסק-קטן

בעזרת אתגרית, מערכת מתקדמת לניהול לידים, וקשרי לקוחות, תזכו לכל הכלים היעילים ביותר לשיווק העסק וקידום המכירות! הממשק יעיל, נגיש ונוח, הוא מאפשר את כל השלבים הנחוצים לניהול נכון של לקוח, החל משלב ההיכרות דרך שלב המכירה, ועד להפיכתו ללקוח מן השורה. בעזרת תוכנה חכמה ואיכותית, תזכו למערכת בקרה, מעקב ופילוח לקוחות יעילה, ואפקטיבית. תוכלו לעקוב אחר כל ליד וליד, לתכנן את פעולותיכם תוך התייחסות להווה ולעתיד, לפנות ללקוחות בצורה ממוקדת, ולספק להם את המענה המושלם בצורה קונקרטית ומדויקת. יתרה מכך, המערכת מאפשרת את הזרמת הנתונים והמידע, היישר אל מערכת הנהלת החשבונות של הארגון או החברה. בעזרתה ניתן לבדוק האם פעילות העובדים יעילה, לנהל דוחות בכל רמה, ולזכות לעוד יתרונות רבים נוספים.

הורדreadMoreButton

ארכיון-מסמכים--אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

ארכיון מסמכים

ארכיון מסמכים

ארכיון-מסמכים--אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

יותר אין צורך להתרוצץ או לבזבז זמן יקר או משאבים. אם בעבר כדי להגיע למסמכים חשובים היה עליך לרדת אל הארכיון, בעזרת אתגרית יתאפשר לך לשלוף את כל המסמכים הנדרשים בלחיצת כפתור! לרשותך ארכיון דיגיטלי בהתאמה אישית המאפשר לך ניהול מסמכים קל ויעיל. באמצעות אתגרית ניתן ליצור ארכיון דיגיטלי בקלות, ולשלוף מסמכים ביעילות. והכל – על ידי מאפיינים לבחירתך. על ידי התוכנה לניהול עסק ניתן לפקסס, לשלוח או להדפיס מסמכים בהצלחה. להתממשק בתכנות למודולים השונים, לאפיין את המסמך על ידי אמצעים מתקדמים, הכנסה אוטומטית לארכיון ע"י זהוי ברקוד, אפשרות לסכום יומי כמה מסמכים הוכנסו באותו היום . אפשרות להוספת חתימה דיגיטלית , וברמה הבסיסית – לחסוך כסף על גנזך ובית ארכיב, שגם זהו יתרון משמעותי.

הורדreadMoreButton

עבודה-מהטבלת-וסמרטפון---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

עבודה מהטאבלט וסמארטפון

מקדמים את היעילות העסקית שלך צעד נוסף.

עבודה-מהטבלת-וסמרטפון---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

העולם השתנה ואתו שיטות העבודה. אנו מאמינים כי הגיע הזמן שתיקח את העסק שלך צעד אחד נוסף אל עבר שיטת ניהול איכותית ויעילה. באמצעות , אתגרית תוכנה לניהול עסק ממוחשב, ניתן לבצע ניהול מלאי מתקדם המתאים לרוח הזמן והתקופה, לעבוד דרך הטאבלט או הסמארטפון האישי בנוחות שלך, ולהפוך לעסק מודרני ששם דגש על חדשנות וקדמה. עם תוכנה לניהול מלאי מתקדמת, ניתן להחתים לקוחות על מסך במכשיר הנייד, ללא ניירת מיותרת. ניתן לאתר סחורה עם קורא ברקוד המחובר לטאבלט. וכמובן להתעדכן במצב המכירות, ההתקנות והמדידות, ואף להציג סרטונים, סרטונים ותמונות.

הורדreadMoreButton

הנהלת-חשבונות---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

הנהלת חשבונות חכמה

הנהלת חשבונות חכמה

הנהלת-חשבונות---אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

מערכת המידע כבר קטנה עליך? ברצונך לנהל את העסק ולראות את כל התמונה? מה אם היינו אומרים לך, שיש תוכנה לניהול עסק שתעשה את הכל במקומך? מהיום ניהול העסק אינו מטלה, בעזרת אתגרית משימת הניהול תהיה פשוטה וקלה! ישנם ההמון יתרונות לעבודה עם אתגרית, כגון: האפשרות לעבודה רב שנתית, הפקת חשבוניות, קבלות ותעודות משלוח. הצגת היסטוריה של פעילות חשבונאית, שליחת מסמכים עסקיים וחשבונאיים בדואר אלקטרוני , שכפול המסמכים –תעודות משלוח לחשבונית וקבלות . חיוב כרטיסי אשראי והוראות קבע ללקוח, אתגרית היא גם מודל הפקת מסמכים אוטומטי, ועם ממשקים לתוכנות חיצוניות. מאפשרת לקבל נתונים ולייצא אותם לתוכנות מגוונות כמו חשבשבת, רווחית ופריורטי. והכל ללא הצורך בפתיחת חברות נפרדות, רישום במס הכנסה. ניהול חשבונות העסק מעולם לא היה יעיל יותר! הורדreadMoreButton

 

 ניהול-רצפת-יצור----אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

ניהול רצפת יצור

ניהול רצפת יצור

ניהול-רצפת-יצור----אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

רוב התהליכים החשובים ביותר של העסק יצרני מתקיימים על רצפת הייצור. בעזרת אתגרית, תוכנה לניהול עסק ממוחשב, ניתן לייעל באופן משמעותי את שיטת העבודה כאן ועכשיו, החל מרצפת הייצור ועד למדרגות ההנהלה. התוכנה מאפשרת לחשב את דרישות הייצור בהתאם לנתונים שונים, להפיק דוחות ולעדכן את הוראות הייצור בהתאם לדיווחים. כמו כן, באמצעות הדיווחים השוטפים של המערכת, ניתן להפיק תכנית עבודה מפורטת, ואף לעדכן את המלאי בהתאם לחומרי הגלם שנגרעו בכל אחד מתהליכי הייצור. איסוף נתונים מרצפת ייצור באמצעות קוראי ברקוד או באמצעות בקרים. המערכת מעדכנת את מצב שלבי הוראות הייצור בהתאם לדיווחים חישוב דרישות ייצור בהתאם להזמנות מלקוחות /תחזית ובהתאם למלאי קיים.

הורדreadMoreButton

ניתוח-נתונים--במערכת-BI--אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק

ניתוח נתונים חכם במערכת BI

להבין יותר מהר את נתוני העסק

ניתוח-נתונים--במערכת-BI--אתגרית-תוכנה-לניהול-עסק-קטן

עם התפתחות הטכנולוגיה עסקים רבים, עושים שימוש בתוכנות מתקדמות כמו BI באקסל לניתוח נתונים עסקיים. כדי לייעל את הפעילות העסקית שלך, אנו כבר חשבנו על הכל עבורך, כאשר המטרה שלנו היא לעזור לך להבין טוב יותר את כל הנתונים הנוגעים לעסק שלך. בעזרת אתגרית יתאפשר לך לעבוד בנוחות מרבית, ולקבל תמונת מצב גרפית וויזואלית של דוחות המשקפים את הפעילות העסקית. מכירות , הזמנות , מלאי , תקלות ועוד.. למעשה, אתגרית מתחברת לארגז הכלים של אקסל , פאוור פיווט ומספקת לעסק תמונת מצב רחבה וויזואלית, מה שמאפשר לנתח דוחות BI בצורה פשוטה, ויעילה ומקצועית.

הורד readMoreButton

     ניהול לידים וקשרי לקוחות-עברית

     הנהלת חשבונות חכמה

     הנהלת חשבונות חכמה

     הנהלת חשבונות חכמה

     הנהלת חשבונות חכמה

     הנהלת חשבונות חכמה

    הנהלת חשבונות חכמה

    הנהלת חשבונות חכמה

   הנהלת חשבונות חכמה

שליטה מלאה בארגון שלך

מעקב הוצאות לפי מרכזי עלות מול הכנסות

מעקב אספקה לפי צבר הזמנות

ניהול מלאי מחסנים, כניסות ויציאות מהמלאי

תכנון יעד מול ביצוע

קבלת החלטות על סמך נתונים עדכניים

[un_testimonials]

ניהול מלאי מתקדם

לא פעם בעלי עסקים אשר מתמודדים עם ניהול שוטף של העסק, צריכים לעבוד במקביל עם כמה תוכנות שונות. ואילו לא די בכך, עליהם גם להיות במעקב אחר המלאי והסחורה בהתייחסם אל היקף המכירות. לעיתים המעקב זה אף נעשה באופן ידני. היות ולמלאי והסחורה ישנו ערך כספי רב עבור כל עסק, חשוב לנהל אותם בצורה מושכלת ויעילה. בעזרת מודול ניהול מלאי המוטמע כבר בתוכנה לניהול עסק, יתאפשר לך לקבל מענה מושלם לכל הצרכים שלך.

רבים אשר אין להם זיקה לעולם הטכנולוגיה והם חוששים מהעבודה עם תוכנת ניהול מלאי, אולם מדובר בממשק אחד, נוח לשימוש והפעלה, אותו ניתן לנהל גם מן הנייד ולבצע פעולות שונות בצורה פשוטה ויעילה. כמו כן ישנן פעולות שמתבצעות באופן אוטומטי היות ודובר במערכת חכמה ומתקדמת להפליא, ביניהן –

  • הכנסת תעודות משלוח מספק מעדכנת את המלאי
  • עבודה עם ברקודים – בתום הייצור קוראים את הברקוד שעל המוצר כאשר המוצר החדש נכנס למלאי, ואילו מרכיביו יורדים מן הרשימה.
  • תעודות משלוח ללקוחות מעדכנות את המלאי באופן אוטומטי
  • כאשר קיים מחסור במלאי מתקבלת התראה על כך
  • ניתן לצרף תמונה לכל פריט ופריט ברשימה
  • קיימת אפשרות לקלוט הזמנת רכש ישירות דרך המלאי

כמובן שישנם עוד המון יתרונות נוספים שאנו מזמינים אותך לגלות עם השימוש בתוכנת אתגרית – כל שעליך לעשות כדי לזכות למערכת ניהול עסק ומלאי ברמה גבוהה הוא ליצור עמנו קשר ואנו נשמח לעזור לעסק שלך לגדול בדיוק לממדים אליהם כיוונת!

רוצה להעלות מדרגה בניהול העסק ? השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם ! 052-3529455

שם

דוא"ל

טלפון

[un_image image="1989" width="655" height="50"]

חברת החשמל

תיאטרון בית ליסין הוא תיאטרון ישראלי השוכן בתל אביב. התיאטרון נוסד בשנת 1980 במסגרת ההסתדרות הכללית.

Optitask Ltd has been active in the hi-tech military market and the Company’s founders are among the most experienced electro-optics specialists in Israel.

אוניברסיטת בן-גוריון בנגב היא אוניברסיטה ישראלית בעיר באר שבע אשר הוקמה ב-1969 וידועה בשמה הנוכחי מ-1974. באוניברסיטה פקולטות למדעי הטבע, הנדסה, מדעי הרוח, מדעי החברה, רפואה, בריאות וניהול

גיל גימורים מבוצעת מגוון רחב
של תהליכים מיוחדים בנושאי ציפויים , צבע, הרכבות וגימורים נוספים

חברת בולט תעשיות (1984) בע``מ, הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח, ייצור ושיווק של מערכות שקילה אלקטרוניים זה 40 שנה.

דלתות ארפל הינה חברה פרטית המייצרת דלתות כניסה מעוצבות ופנים, החברה מתמחה בתכנון ופיתוח דלתות כניסה ופנים

דואר ישראל

אינקומק עוסקת בזיווד אלקטרוני ועבודות פח מדויקות
למפעל ציוד מהחדישים בעולם בתחום:חיתוך לייזר,עיבוד שבבי, ומערך כיפוף וניקוב

מפעל לכרסום וחריטה
ייצור ושיווק שתלים דנטליים

טרלידור הינה חברה מובילה בינלאומית בתחום הקמת מבני מתכת מזה 20 שנה. החברה עוסקת ביצור של סורגים, שערים, גדרות, מעקות, פרגולות ועוד מאלומניום ומפלדה

D.E.S, jointly with its affiliated companies, has been actively operating in Asia, Africa, Latin America and CIS countries in the area of marketing of military and special purpose products and services.

הועד לכתיבת ספרי תורה

הוצאת HebrewToday מוציאה לאור עיתונים בעברית קלה למנויים.
העיתונים שלנו מתאימים לילדים ומבוגרים, מתחילים או מתקדמים, המעוניינים ללמוד עברית בדרך מהנה, יעילה ומרתקת. כל זאת תוך שמירה על קשר למדינת ישראל ולתרבות

מֶרְק היא אחת מחברות התרופות הגדולות בעולם. מטה חברת מרק נמצא בניו ג'רזי, בארצות הברית. החברה נוסדה בשנת 1891 כחברת בת אמריקאית של החברה הגרמנית הידועה היום בשם Merck KGaA.

מ.ת.ר מפעלי תעשיות רכבת (1999) בע``מ
מתר- מפעלי תעשיות רכבת (1999) בע``מ מתמחה בתחזוקה של קרונות רכבת ובייצור רכיבים ממתכת לקטרים.

ארגון הרופאים העצמאיים של מכבי שירותי בריאות

המרכז הישראלי לרפואת ספורט ושיקום ממוקם בלב אזור ההייטקי בהרצליה פיתוח.
המרכז מייצג את הגישה המודרנית של רפואת הספורט והשיקום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *